The Coffee Man: Journal of a World Barista Champion

Akce
Značka: Smudge
990 Kč –29 %
thecoffeeman
990 Kč –29 % 699 Kč 635 Kč bez DPH 699 Kč / 1 ks
Skladem

Letošní novinka v kávovém světě, na kterou jsme všichni čekali! Poznej cestu světového baristy Sasy Sestica a podívej se na kávovar i z té druhé strany!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sasu Sestica určitě znáš z filmu The Coffe Man, ve kterém jsme viděli kus jeho kávového života. Prostřednictvím této knihy tě tento australský rodák vezme na další pouť do končin plné lahodné vůně, která ráno vytáhne z postele i toho největšího ospalce.

The Coffee Man: Journal of a World Barista Champion je příběhem o světových baristických soutěžích a kávových dobrodružstvích. Sasa Ti v něm ukáže cestu k titulu, který by si přál nosit nejeden barista i u nás. Vezme tě na místa po celém světě, na kterých se setkal s významnými kávovými producenty, popíše Ti, jak experimentoval s novými způsoby pěstování a produkce kávy.

Tak si pro jednou odpočiň od správného nastavení mlýnku, papírových filtrů a času extrakce espressa a ponoř se do světa profesionála, který své řemeslo ovládá s naprostou grácií.

Knihu doporučuji jako dárek k Vánocům, či jiné příležitosti, a nebo jen tak pro potěšení. A pokud jsi kávový nadšenec jako já s Bobinou, nemusím snad říkat, že toto by nemělo chybět v tvé knihovně.

Jazyk: angličtina
Počet stran: 329

Doplňkové parametry

Kategorie: LITERATURA O KÁVĚ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: