Pro kavárny

Jsi vlastníkem nebo provozovatelem kavárny či restaurace? Chceš dopřát svým zákazníkům požitek z kvalitní výběrové kávy?

Nabízím velkoobchodní spolupráci, prodej kávovarů a příslušenství, zrnkové kávy, baristických pomůcek, čistících prostředků, šálků a neomezené množství dalších služeb. Mám vlastní dílnu a servisního mistra, který zná do posledního šroubku všechny produkty, které mám v nabídce.

Káva, kterou nabízím, je čerstvě pražená výběrová káva. Zatímco komoditní kávy běžných obchodních značek se do Tvé kavárny dostanou často až půl roku po upražení, tedy již zkažené oxidací a bez jakéhokoliv aroma, mou kávu dostaneš vždy zaručeně čerstvou. Pražím dvakrát týdně a kávu světových pražíren, které mám v nabídce, naskladňuji přibližně co dva týdny.

Tví zákazníci rozdíl ocení a budou se vracet!

Ke kávě zakoupené u mne dostaneš vždy dostatek informací, abys mohl svým zákazníkům připravované nápoje dostatečně prezentovat. Takového rozdílu si všimne každý laik a Tebe to odliší od konkurence.

Za málo peněz hodně muziky

Jelikož sám vím, co všechno obnáší provozovat kavárnu, espresso bar nebo restauraci, chápu plně Tvé potřeby. Nabídnu Ti proto vysoce kvalitní výběrovou kávu za cenu, která pro Tebe bude akceptovatelné a která nepovede k nutnému zvýšení cen kávových nápojů pro Tvé zákazníky. Rozdíl v ceně jednoho šálku bude naprosto zanedbatelný. Stejně tak Ti u produktů, které se rozhodneš nabízet svým zákazníkům, nabídnu co nejlepší marži, aby se Ti prodej vybavení a příslušenství pro přípravu kávy vyplácel nejen z marketingového, ale také z obchodního hlediska.

Máš-li jakýkoliv dotaz, neváhej kontaktovat mé kolegy, kteří mají právě kavárny a velkoobchodní zákazníky na starosti.

obchodní tým B2B / +420 555 222 309 / velkoobchod@cerstvyboby.cz