Kávový catering

Sháníš kávový catering pro venkovní, firemní nebo společenskou akci? Chceš, aby se servírování kávy na Tvé svatbě stala nezapomenutelným zážitkem, na který se bude ještě dlouho vzpomínat?

Jistě si vzpomeneš na nejednu firemní oslavu, kongres či veletrh, jehož celkové vyznění nevratně pokazila kvalita servírované kávy. Nabízet klientům turka nebo kapsle v dnešní době obvykle již nestačí. Barmanskou show nebo opekání selete už zase všichni viděli tolikrát...

Existuje jeden velmi vděčný, ale přehlížený nápoj - káva. Cappuccino s latte artem prolomí ledy při každé příležitosti. Alternativní metody zase zaujmou svou podobností s alchymistickou laboratoří.

Přestože cateringové firmy nabízí komplexní gastronomické zajištění akcí, káva pro ně bývá vždy až na posledním místě.

Kafestánek Čerstvý Boby disponuje několika mobilními stánky. Mobilní Espresso Bar i elegantní Brew Bar v dřevěném provedení Ti rozhodně neudělá ostudu. Bude-li to Tvé výslovné přání, lze Espresso Bar ozdobit libovolným logem. Totéž se týká papírových kelímků.

Pro účely cateringu pracují naši baristé pouze s čerstvě praženou výběrové kávou z naší vlastní pražírny (100% arabica), případně z jedné ze světových pražíren, jejichž kávu mám v nabídce. Není ale problém dohodnout se na jakékoliv jiné kávě.

Každý typ akce vyžaduje jiný koncept, každá akce pak individuální přístup. Chceš-li poradit, které služby jsou pro Tvou akci nejvýhodnější, napiš kolegům koordinátorům, kteří má právě mobilní Espresso Bar a Brew Bar na starosti.

catering@cerstvyboby.cz

 

Coby kávový superhrdina Ti garantuji opravdu jedinečný kulturně-gastronomický zážitek!

Konference, kongres, korporátní akce, koncert, festival
Vánoční večírek, výroční oslava firmy, módní přehlídka
Tisková konference, firemní prezentace, otevření pobočky
Kávový večírek, řízená degustace, workshop
Kurzy a školení v mém školícím středisku nebo v prostorách klienta
Akce s kávovou tématikou vytvořené na míru

 

Kafestánek Čerstvý Boby - mobilní Espresso Bar