E-shop v tomto týdnu prochází změnou designu. Prosím, omluv případné drobné nefunkčnosti. Za zpětnou vazbu budu tuze rád. Boby

Pro firmy

Ať už jsi zaměstnavatel, který chce pro své zaměstnance ty nejlepší podmínky k plnění jejich náročných úkolů, nebo patříš mezi řadové zaměstnance a chceš sobě a svým kolegům dopřát kvalitní kávu a s ní spojený nárůst energie v průběhu pracovního dne, jsi zde správně!

Kvalitní surovina = kvalitní káva = spokojenost na pracovišti.

Pokud svým zaměstnancům dopřeješ každodenní zážitek z kvalitní čerstvě pražené kávy, bude Tě to sice stát o pár korun více, než nákup kdysi dávno namleté kávy v nejbližším supermarketu, ale Tví zaměstnanci to ocení. Pochopí, že Ti nejsou lhostejní a za změnu kávy Ti poděkují. Ve výsledku pozitivní stimulace z kofeinu způsobí vyšší výkonost a efektivitu práce na pracovišti a Tvé náklady přitom budou prakticky jen o pár korun denně vyšší.

V nabídce mám i mobilní kávové bary pro jakoukoliv příležitost.

Umím nabídnout pronájem kávovarů, mlýnků a příslušenství, pravidelné dodávky kávy do firmy, zážitková školení vhodná jako teambuilding a mnoho dalšího. Neváhej se zeptat.

obchodní tým B2B / +420 555 222 309 / velkoobchod@cerstvyboby.cz

Kávový program na míru