Standart magazín 6

Značka: Standart
190 Kč 173 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Šesté číslo nejoblíbenějšího magazínu o kávě.
Hesla: cupping, Papua-Nová Guinea, domácí pražení, alternativy, umění v kavárnách, Charlotte Malaval

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další číslo našeho oblíbeného Standartu je tady!

Dozvíš se vše, co jsi chtěl vědět o cuppingu.  Podíváš se na kávu zblízka, jako ještě nikdy před tím. Pokud uvažuješ o vlastním pražení kávy, teď je ta pravá chvíle začít a to díky 6 stranám plných informací, které se Ti určitě budou hodit. 

I toto číslo je plné skvělých lidí. Charlotte Malaval, Francouzska, světová průkopnice kávy, povídá o tom, co znamená být reprezentantkou kávy,  komunitě a týmové práci. Laura J. Sommersová, zakladatelka Espresso Suply, nebo Jessica Godfrey - marketing manager u Acme & Co.

O alternativách se toho dá říci i napsat spoustu a proto to není určitě naposledy, co se o nich ve Standartu dočteme. Tentokrát vás všemi tajemi alternativních příprav kávy provede Petra Veselá. 

V kavárně nenajdeš jen výbornou kávu a sladký zákusek. Když se pořádně rozhlédneš, všimneš si umění poletujícího všude kolem. Fran Roperová se zabývá vtahy napříč historií i současnosti mezi uměním a kavárnami. No a pro pobavení je tady článek s názvem "Odpočuté rozhovory". Kavárna je skvělým místem ke schůzce s kamarádkou, partnerem, maminkou i obchodním společníkem. Proto není divu, že si my za kávovarem vyslechneme nespočet kouzelných, zábavných, neuvěřitelných a silných příběhů. A až jednou vyrazíš do Mexico City, díky tomuto číslu budeš vědět, kam zajít!

Toto a mnoho dalšího Ti přináší Standart magazín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: