Při objednávce nad 2000 Kč DOPRAVA ZDARMA. Zboží zasílám také na SLOVENSKO. Pro velkoobchodní spolupráci mne kontaktujte e-mailem. Přeji pěkný den provoněný kávou!
  • 1 z 3
 

Standart magazín 7

 

Sedmé číslo vynikajícího magazínu o kávě.
Hesla: Vietnam, gender, Hemro Group, baristaToronto, riskantní podnikání 

Dostupnost Skladem
190 Kč
173 Kč bez DPH
   
Značka Standart
Webová stránka značky standartmag.com
Kategorie LITERATURA O KÁVĚ
 

Toto číslo Standartu se věnuje lehčím i vážnějším tématům. Pohodlně se usaď a začti se do dalšího čísla, které Ti nabízí články plné informací pro Tvou duši.

Po tom, co prozkoumáme Vietnam, jeho kouty a spojení s kávou, se nad  šálkem kávy na chvíli zastavíme a připomeneme si, proč je důležité si občas připomenout, že na téhle úžasné Zemi nebudeme navěky

Velmi aktuálním tématem napříč obory je gender. Nerovnost mezi pohlavími není žádným tajemstvím. Standart se tentokrát věnuje postavení žen a násilí na ženách v zemích pěstujících kávu. 

Znáš už Hermo group? spojení tří společností vyrábějících kávové mlýnky. Věnují se výzkumu a technické podpoře, tak rychle čti. 
Jaká je práce baristy? Většina si to může jen představit, ale za každým šálkem lahodného espressa či cappuccina s perfektním latte art stojí hodiny tréninku, sbírání informací i péče o kavárnu.

Tvářemi sedmého čísla Standartu jsou Matt Prager, autor projektu Barista Hustle, baristka Michelle Johnson a Rose Biggin, autorka drama Plunge a milovnice dobré kávy. Také se společně s Gwilymem Davisem  podíváš a to, kam dále směřovat a růst po absolvování základního baristického školení. Můžeš se např. vrhnout do podnikání a otevřít kavárnu, o které jsi zatím jen snil. O všech rizicích a překážkách se dočteš na stranách 74-79.

Toto a mnoho dalšího Ti přináší Standart magazín.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.