Standart magazín 7

Značka: Standart

Sedmé číslo vynikajícího magazínu o kávě.
Hesla: Vietnam, gender, Hemro Group, baristaToronto, riskantní podnikání 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
190 Kč –47 % 99 Kč / ks
Standart magazín 7
Značka: Standart
Podzim 228
Akce VÝPRODEJ
190 Kč –47 %

Toto číslo Standartu se věnuje lehčím i vážnějším tématům. Pohodlně se usaď a začti se do dalšího čísla, které Ti nabízí články plné informací pro Tvou duši.

Po tom, co prozkoumáme Vietnam, jeho kouty a spojení s kávou, se nad  šálkem kávy na chvíli zastavíme a připomeneme si, proč je důležité si občas připomenout, že na téhle úžasné Zemi nebudeme navěky

Velmi aktuálním tématem napříč obory je gender. Nerovnost mezi pohlavími není žádným tajemstvím. Standart se tentokrát věnuje postavení žen a násilí na ženách v zemích pěstujících kávu. 

Znáš už Hermo group? spojení tří společností vyrábějících kávové mlýnky. Věnují se výzkumu a technické podpoře, tak rychle čti. 
Jaká je práce baristy? Většina si to může jen představit, ale za každým šálkem lahodného espressa či cappuccina s perfektním latte art stojí hodiny tréninku, sbírání informací i péče o kavárnu.

Tvářemi sedmého čísla Standartu jsou Matt Prager, autor projektu Barista Hustle, baristka Michelle Johnson a Rose Biggin, autorka drama Plunge a milovnice dobré kávy. Také se společně s Gwilymem Davisem  podíváš a to, kam dále směřovat a růst po absolvování základního baristického školení. Můžeš se např. vrhnout do podnikání a otevřít kavárnu, o které jsi zatím jen snil. O všech rizicích a překážkách se dočteš na stranách 74-79.

Toto a mnoho dalšího Ti přináší Standart magazín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Anette Moldvaer: Kávové opojení
Anette Moldvaer: Kávové opojení
Momentálně nedostupné
399 Kč

Knižní novinka roku 2016. Víc než 100 receptů na alkoholické i nealkoholické nápoje s kávou z celého světa.

110303
Petra Veselá: Velká kniha o kávě
Akce
599 Kč
699 Kč (–14 %)

Petra Davies Veselá rozšířila a aktualizovala svou první úspěšnou Knihu o kávě.

110312/PODPIS