Standart magazín 8

Značka: Standart
190 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem

Osmé číslo vynikajícího magazínu o kávě.
Hesla: Import kávy, nanuky, Kostarika, % ARABICA Coffee Kuwait, mizerná káva, Berlín

Detailní informace

Detailní popis produktu

Standart, v pořadí již osmý, Ti přináší nálož informací z kávového světa. Co tě tedy čeká?

Povídání o kávě jako o předmětu ke studiu, dozvíš se, jak je to s importem kávy od zdroje až k nám, podíváš se do slunné Kostariky, která exportuje kávu do celého světa a poté se můžeš zchladit výbornými kávovými nanuky.

I v tomto čísle se setkáš se spoustou významných osobností kávové kultury.
Eden-Marie Abramowicz - atraktivní baristka, školitelka ve společnosti Intelligentsia, zakladatelka společnosti Bastet Coffee vypráví o svých začátcích a cestě plné výzev k žití svých snů. 
Al Keating - výkonný ředitel Coffee Supreme se s Tebou podělí o věci, které se naučil, na které spoléhá a jak se osvědčují. 
Talor Browne - Australanka žijící v Norsku, spoluzakladatelka pražírny Talor&JØrgen, autorka projektu Fryd, tě seznámí se svým každodenním rituálem, vzpomene na své první setkání s kávou a prozradí Ti, jak si připravuje ranní šálek kávy.
Brodie Vissers - za dva týdny se na kole dostal z Barcelony do Santiaga de Compostela. Cesta plná slunečního svitu, výborného jídla, kávy a svobody. Brodie popisuje svou pouť od prvního dne. Můžeš sledovat ujetou vzdálenost, převýšení, počet vypitých káv a seznámit se se vším a s každým, s kým se na tomto dobrodružství potkal.

2 články ze života. Ze života baristy a ze života konzumenta. Několik baristů se spojilo a dalo dohromady své poznatky o diskriminaci za barem a to ze strany zákazníků, kolegů ale i vedení. Kávový konzument píše na téma "mizerná káva". Tak jako je pro nás pití instantní kávy nepochopitelné, tak i pro běžné kávové konzumenty jsou pojmy jako výběrová káva, hrubost mletí či délka extrakce zcela cizí. Čti a dozvíš se více.

% ARABICA Coffee Kuwait - společnost nastavující nebeskou laťku kávy v oblasti Perského zálivu. Pronikni do tajemství jejího úspěchu doprovázeného sympatickými fotografiemi.

To že je Berlín významnou kávovou metropolí již víme. Standart Ti proto přináší typy na několik míst, která stojí za to navštívit.

Součástí 8. vydání magazínu Standart je plakát nazvaný "Deň na kavovej farme"

Toto a mnoho dalšího Ti přináší Standart magazín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: