Standart magazín 11

Značka: Standart
190 Kč 173 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nejnovější, již jedenácté číslo vynikajícího magazínu o kávě.
Hesla: šlechtění kávy, genetika, Keňa, Hanka Bojdová, pražení, Hitonoto, São Paulo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítej! Právě se Ti do rukou může dostat již 11. číslo nejlepšího magazínu o kávě u nás. A co tě čeká tentokrát?

Kdo a jak myslí na aktivaci a deaktivaci genů kávovníku, aby vyrostl tak, jak potřebujeme a mohli jsme si vychutnat dokonalý šálek kávy? To se dozvíš hned ze začátku. U genetiky ještě chvíli zůstaneme. Dokážeš si vybavit ten nezaměnitelný pocit, když poprvé vstoupíš do kavárny a ucítíš tu kouzelnou vůní? Ve Standartu Ti poví, jak přesně  probíhá vnímání molekul, které v našem mozku vyvolávají ten slastný pocit.

Káva a čaj. Nekonečný boj v gastronomii, na který se zblízka podívali Nike Riley a Justina Charasanskaite. 

Keňa není jen populární turistickou destinací, ale i místem, kde se pěstují vynikající kávové odrůdy. Pojď se s ní seznámit.

WAWE INVESTMENTS - kávoví experti pomáhající firmám, podnikům a kávovým produktům po celém svět+. Nahlédni pod pokličku originálního nápadu světových rozměrů.

Cafe Jen. Jedna z nejoblíbenějších pražských kaváren na vinohradech. Za kávovarem tam kouzlí Hanka Bojdová, která má po ránu ráda filtr z V60 či kality. energii získává z cestování a svému řemeslu je více než oddaná. Nejen o prostředí v Cafe Jen vypráví se spolumajitelkou prostoru Dominikou Fajtovou.

Co si budeme povídat, být baristou či baristkou je občas náročnější, než jsme původně čekali. bolest nohou střídá bolest zad, únava v kombinace s hladem nám dává pořádně zabrat. Alan Jurrar a Martin Malačik Ti napoví, jak o sebe při práci za barem pečovat.

Tajemství pražení je odhaleno! Jak to v pražírně funguje? Jaké jsou potřeba vědomosti a vybavení? Jak je to s ekonomikou? Strany č. 66-71 Ti odpoví na tyto i další otázky.

Zase ten gender. Článek s názvem "She's a Lady" Ti přiblíží ženy v kávové komunita hned z několika úhlů.

Pokud jsi nikdy nebyl v Londýně, nahlédni do něj aspoň prostřednictvím pár stran, které Ti přiblíží kávovou scénu v této oblíbené metropoli Spojeného Království. 

 No a na konci hned 2x tématika São Paula. Povídání s Alexem Atabou o jeho cestách a přehled ten nej kaváren v tomto atraktivním městě.

Toto a mnoho dalšího Ti přináší Standart magazín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: