E-shop v tomto týdnu prochází změnou designu. Prosím, omluv případné drobné nefunkčnosti. Za zpětnou vazbu budu tuze rád. Boby

Brew bar na svatby

Vdáváš se nebo ženíš?
Či snad Tvůj potomek?
Hledáš originální občerstvení či zpestření vaší svatby?
Nebo jen sháníš nezapomenutelný dárek pro ženicha a nevěstu?

Bobyho mobilní BREW BAR přinese výběrovou kávu na jakoukoliv svatbu!

Jak to probíhá?

Barista či baristka připraví filtrovanou kávu přímo před svatebčany a jejich hosty. Káva to bude chutná a jedinečná - vždy z kvalitních, čerstvě namletých zrn upražených v jedné z předních evropských pražíren. Je libo zkusit něco ostřejšího? Irská káva má říz. Krom dripů si mohou všichni dospěláci užít také tradiční kávový nápoj s pořádnou porcí whisky. Chceš, aby Tvůj vysněný den nikdy neskončil? Aby se všichni svatebčané a hosté bavili až do rána? Brew bar je nyní Tvá jasná volba.

Co musíš udělat?

Pro více informací kontaktuj naše koordinátory na mailové adrese catering@cerstvyboby.cz nebo na telefonním čísle 555 222 309. Nebo se zastav do našeho kafekrámku a ochutnej výběrovou kávu přímo z rukou našich baristů, ať máš jistotu, že nekupuješ zajíce v pytli. Připrav se na to, že se Tě někdo zeptá na termín, místo konání, předpokládaný počet hostů a případné speciální požadavky. Také na sebe nezapomeň zanechat aktuální kontaktní údaje.

A co když se zrovna nechystá veselka?

Brew bar s profesionálním baristou/baristkou si zamilují všichni příznivci kvalitní kávy. Příprava ručně filtrované kávy pomocí tzv. dripperu je zajímavým společenským oživením jakékoliv akce a dodává nejen svatbám nádech luxusu.