Brew bar na svatby

Vdáváš se nebo ženíš?
Či snad Tvůj potomek?
Hledáš originální občerstvení či zpestření vaší svatby?
Nebo jen sháníš nezapomenutelný dárek pro ženicha a nevěstu?

Bobyho mobilní BREW BAR přinese výběrovou kávu na jakoukoliv svatbu!

Jak to probíhá?

Barista či baristka připraví filtrovanou kávu přímo před svatebčany a jejich hosty. Káva to bude chutná a jedinečná - vždy z kvalitních, čerstvě namletých zrn upražených v jedné z předních evropských pražíren. Je libo zkusit něco ostřejšího? Irská káva má říz. Krom dripů si mohou všichni dospěláci užít také tradiční kávový nápoj s pořádnou porcí whisky. Chceš, aby Tvůj vysněný den nikdy neskončil? Aby se všichni svatebčané a hosté bavili až do rána? Brew bar je nyní Tvá jasná volba.

Co musíš udělat?

Pro více informací kontaktuj naše koordinátory na mailové adrese catering@cerstvyboby.cz nebo na telefonním čísle 555 222 309. Nebo se zastav do našeho kafekrámku a ochutnej výběrovou kávu přímo z rukou našich baristů, ať máš jistotu, že nekupuješ zajíce v pytli. Připrav se na to, že se Tě někdo zeptá na termín, místo konání, předpokládaný počet hostů a případné speciální požadavky. Také na sebe nezapomeň zanechat aktuální kontaktní údaje.

A co když se zrovna nechystá veselka?

Brew bar s profesionálním baristou/baristkou si zamilují všichni příznivci kvalitní kávy. Příprava ručně filtrované kávy pomocí tzv. dripperu je zajímavým společenským oživením jakékoliv akce a dodává nejen svatbám nádech luxusu.