Hario V60 elektrický mlýnek na kávu EVCG-8B

Značka: Hario
ZDARMAZDARMA
Hario V60 elektrický mlýnek na kávu EVCG-8B
7 199 Kč 5 950 Kč bez DPH
Na objednávku

Díky této designová novince z dílny japonské firmy HARIO si nameleš čerstvou kávu přímo do dripperu, aeropressu, vacuum potu apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

44 nastavitelných stupňů hrubosti mletí pro všechny alternativní způsoby přípravy kávy
nerezové kónické mlecí kameny, které můžeš vyjmout pro pohodlné čištění
Rozměry: 230 × 135 × 390 mm, hmotnost 2,6 kg
zásobník na kávu s kapacitou 240 g
možnost mletí v režimu "auto" při stisku čelního spínače V60, popřípadě kontinuálního mletí
Příkon 150W

Mlýnek pokračuje ve velmi zdařilém a komerčně úspěšném designu V60. Klasický design Hario V60 je zde jen jemně naznačený násypkou na kávu a víkem násypky. Pokud neznáš jiné produkty od Haria, které mají V60 design, ani si toho v tomto případě patrně nevšimneš, a pokud ano, tak vás mile překvapí svým decentním a přitom luxusním dojmem.

Přední dotykový spínač je opravdu velmi příjemný a v podstatě převzatý z espressso světa, kde se běžně tento způsob používá. Pro mletí do dripperu Hario V60, do páky popřípadě jakékoli nádoby či hrníčku můžeš přepnout do režimu "AUTO" a pohodlně použít přední dotykový spínač. Pokud by nebylo možné použít dotykový spínač, jednoduše přepneš mlýnek do polohy "ON" a bude mlít, dokud ho nevypneš.

Co se týče rychlosti a kvality mletí, nemá ve své třídě konkurenci. Mlýnek má velké rozpětí nastavení hrubosti mletí pro téměř jakýkoli způsob přípravy kávy. Mele docela tiše a velice přesně, takže při každém nastavení je velmi malý rozptyl velikostí částic. Mnohé patrně napadne otázka, jestli zvládne mlít na espresso. S čistým svědomím bych ho na espresso nedoporučil. Dokáže mlít opravdu jemně, ale to už se pohybuješ s nastavením mlýnku na samotné hranici nejjemnějšího mletí a nemáš žádnou rezervu pro snížení hrubosti. Dalším faktorem jsou rozestupy mezi stupni mletí. Na alternativní způsoby přípravy více než luxusní, ale na espresso to nestačí.

Pokud se nerad věnuješ čištění mlýnku, oceníš japonskou preciznost tohoto kusu. Máš-li v násypce kávu, uzavřeššoupátkem násypku v její spodní části můžeš ji sundat i s kávou. Vytažením násypky zároveň deaktivuješ motor, takže se nestane, že by se Ti mlýnek zapnul při čištění. Potěší Tě snadno přístupné mlecí kameny. Ten horní, který se netočí, má dokonce sklápěcí rukojeť pro snadnější vytažení. Ke spodnímu kameni se dostaneš jednoduše a pokud čistíš mlýnek vysavačem, bude pro Tebe jeho vyčištění otázkou několika málo sekund a v mlýnku nezbude ani drobek kávy.

Kovové kónické kameny.
Nastavitelná hrubost mletí.
Ergonomický design.
Pohodlné a rychlé mletí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kávomlýnky
Záruka: 2 roky

Jak používat V60 elektrický mlýnek na kávu (anglické titulky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: