ACME šálek TAJIMI Feijoa 300ml

Značka: Acme & Co

Šálky novozélandského výrobce Acme & Co jsou vyrobeny z odolného tlustostěnného porcelánu. Šálek TAJIMI je k dispozici ve třech různých barvách.

Dostupnost Skladem
570 Kč / ks
ACME šálek TAJIMI Feijoa 300ml
Značka: Acme & Co

Společnost Acme & Co byla založili v roce 2011 Jeff Kennedy a Bridget Dunn z pouhé ambice dát světu přesně takové šálky, jaké vždycky toužili mít na stolech ve své kavárně. Během dvou let se společnost etablovala jako lídr trhu s šálky pro kavárny pracující s výběrovou kávou na celém Novém Zélandu. Ten posloužil jako ideální testovací trh pro návrh a vznik ještě odolnějších šálků.

V dnešní době můžete šálky Acme spatřit ve všech lepších kavárnách po celém světě - od Londýna přes Budapešť a Ostravu až po New York, Sydney či Singapur.

Majitelé společnosti Acme & Co navštívili v roce 2016 porcelánovou továrnu Maruasa na pozvání Keishiro Matsubara, zástupce čtvrté generace vlastníků rodinné společnosti. Při návštěvě si všimli, jak jemný a elegantní byl místní porcelán. Již delší dobu měli v plánu vytvořit porcelánovou verzi famózního vinného skla Riedel a tady najednou našli partnera.

Tajimi je název města, kde je porcelán vyráběn. Tajimi je nejžhavější místo v Japonsku, které je známo svou keramikou.

Tajimi šálek je elegantní řešení pro servírování jemné filtrované kávy, voňavých čajů a vína.

Všechny šálky jsou vyrobeny z bílého porcelánu. Exteriér je matný, ale byl ručně vyleštěn pro hladkost. K dispozici jsou tři možnosti glazury - Milk (bílá), Feijoa (zelená) a Kokako (modrá).

Objem: 300 ml

Kategorie: ACME cups
Objem: 300 ml
Barva: zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Acme miska na cupping 260ml (sada 6 ks)
Akce
990 Kč
1 380 Kč (–28 %)

Sada šesti kusů cuppingových misek novozélandského výrobce Acme & Co vyrobených z odolného tlustostěnného porcelánu. Misky jsou bílé a zespod jsou pro účely cuppingu...

110415
Acme EVO Cappuccino Milk
5 + 1
290 Kč

Šálky novozélandského výrobce Acme & Co jsou vyrobeny z odolného tlustostěnného porcelánu. Šálek Cappuccino z vylepšené řady EVOLUTION je k dispozici v různých barvách.

110424/MILK
Acme EVO Mighty MIlk
450 Kč

Šálky novozélandského výrobce Acme & Co jsou vyrobeny z odolného tlustostěnného porcelánu. Šálek Mighty Cup z vylepšené řady EVOLUTION je k dispozici v různých barvách.

110426/MILK
Acme EVO Latte Milk
420 Kč

Šálky novozélandského výrobce Acme & Co jsou vyrobeny z odolného tlustostěnného porcelánu. Šálek Latte z vylepšené řady EVOLUTION je k dispozici v různých barvách.

110425/MILK
Acme EVO Tulip Milk
270 Kč

Šálky novozélandského výrobce Acme & Co jsou vyrobeny z odolného tlustostěnného porcelánu. Šálek Tulip z vylepšené řady EVOLUTION je k dispozici v různých barvách.

110423/MILK
Acme miska na cupping 110ml (sada 6 ks)
Akce
799 Kč
940 Kč (–15 %)

Sada šesti kusů cuppingových misek novozélandského výrobce Acme & Co vyrobených z odolného tlustostěnného porcelánu. Misky jsou bílé a zespod jsou pro účely cuppingu...

110413