Victoria Arduino

Webová stránka značky: Victoria Arduino

Kávovary na espresso značky Victoria Arduino můžete poprvé spatřit v roce 1905. Ital Pier Teresio Arduino vyvinul kávovar, který neslevoval z kvality provedení, materiálů ze kterých byl vyroben, ani ze svého výkonu. Definoval tak novou budoucnost moderních kávovarů. Na světě byl první kávovar s názvem Victoria - Vítězství.

V 21. století patří Victoria Arduino pod společnost NUOVA Simonelli, která k tradici připojila nejmodernější technologie a tak vytvořila maximální možnou přidanou hodnotu kávovarů Victoria Arduino.

V roce 2013 uvedla společnost na trh kávovar BLACK EAGLE (VA388) vybavený technologií T3, která nastavuje zcela nový standard v oblasti preciznosti, spolehlivosti a flexibility výkonu kávovaru a v roce 2015 tento model doplnila o gravimetrickou technologii. Black Eagle je vlajkovou lodí značky Victoria Arduino.

Victoria Arduino je dodavatelem kávovarů pro Mistrovství světa baristů (WBC). 

Victoria Arduino nejsou jen kávovary, ale také špičkové mlýnky na kávu Mythos One, vyvinutý ve spolupráci s ečtyřmi účastníky Mistrovství světa baristů (WBC). Vytvoření tohoto jedinečného mlýnku trvalo dva roky. Mythos je unikátní v tom, že stabilizuje teplotu pomleté kávy v intervalu mezi 35-45 ° C, což přináší do extrakce espress neopakovatelnou konzistenci.

 

3 položek celkem
mythos 2 va
ZdarmaZdarma
105 270 Kč

Mlýnek na kávu  Victoria Arduino Mythos Two GRAVITECH s nastavitelnými otáčkami  je nejvyšším ze tří modelů této světové špičky mezi espresso mlýnky. K dostání ve...

mythos ii giri variabili bianco 2048x@2x
ZdarmaZdarma
94 380 Kč

Mlýnek na kávu  Victoria Arduino Mythos Two s nastavitelnými otáčkami  je prostředním ze tří modelů této světové špičky mezi espresso mlýnky. K dostání ve dvou...

mythos 2 va 755x1024 kopie
ZdarmaZdarma
84 700 Kč

Mlýnek na kávu Mythos Two   bez nastavitelných otáček je základním ze tří modelů této světové špičky mezi espresso mlýnky. K dostání ve dvou barevných variantách.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem