Samostatně stojící odklepávač na kávu Rhinowares Thumpa

2 190 Kč 1 810 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Samostatně stojící odklepávač na kávu je ideální řešení do rušného profesionálního provozu nebo pro mobilní catering. Tento knockbox nezničíš a navíc díky němu můžeš velmi snadno udržovat své pracoviště čisté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do vytíženého provozu potřebuješ adekvátní knockbox. Samostatně stojící odklepávač na kávu Rhinowares Thumpa je ideální řešení do rušného profesionálního provozu nebo pro mobilní catering. Tento knockbox nezničíš a navíc díky němu můžeš velmi snadno udržovat své pracoviště čisté.

Je vyroben z vysoce odolného nárazuvzdorného plastu, který jej činí prakticky nezničitelným. Jeho tvar je navržen tak, aby zabral co nejméně místa a zároveň svou funkci plnil takřka dokonale. Protiskluzová guma zajistí, že knockbox zůstane přesně tam, kam ho postavíš. Tělo ve tvaru tubusu nezabírá mnoho místa, a přesto pojme nemalé množství odpadu. Nejdůležitější horní část má trychtýřovitý tvar, díky kterému se při vyklepnutí puku z páky zachytí uvnitř i ty nejmenší kapičky a okolí knockboxu zůstane čisté. Tyčka, o kterou se kávové puky vyklepávají, je snadno oddělitelná, díky čemuž ji můžeš bez obtíží udržovat čistou. Je opatřena gumou, takže páku kávovaru nepoškodíš.

Chceš-li si svou práci ulehčit ještě více, opatři vnitřek tubusu pytlem na odpad. Na konci směny pak stačí sundat horní část knockboxu a pytel s odpadem jednoduše vyhodit.

Všechny součásti knock-boxu jsou v případě potřeby samostatně nahraditelné.

Výška: 86 cm
Šířka: 22,5 cm
Váha 3,4 kg
Vyrobeno v Austrálii

Doplňkové parametry

Kategorie: Odklepávače na kávu
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: