ONA OCD - Original Coffee Distributor V2 WBC 2017 Edition

Značka: ONA
ZdarmaZdarma
ONA OCD - Original Coffee Distributor V2 WBC 2017 Edition
4 590 Kč 3 793 Kč bez DPH
Na objednávku

Lehčí a odolnější nástupce svého přechůdce. ONA OCD V2 vyvinutý speciálně pro World Barista Championship 2017
Kvalita a přesnost. 4 roky výzkumu a inovací, 4 úhlové svahy pro dokonale hladký povrch kávy a přesné rozložení kávy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro World Barista Championship 2017 byl speciálně navržen a vyvinut ONA OCD V2. Oproti svému předchůdci je lehčí, vyroben z odolnějšího materiálu. Na atraktivnosti mu přidává jeho matně černé provedení.
Už na první úchop poznáš, že jde o něco nového. Povrch V2 je po stranách hrubý a texturovaný, čímž je zajištěna protiskluznost. Díky novým materiálům eliminuje průchod statické elektřiny

 ONA OCD eliminuje všechny nesrovlanosti namleté kávy v portafiltru. Také Ti zajistí její dokonalé rozležení. Má 4 úhlové svahy, které po kávě důsledně, efektivně a rovnoměrně kloužou, aby tak vytvořili v portafiltru puk s rovnoměrnou hustotou. Pokud používáš nízké dávky kávy či portafiltery s větším průměrem, jistě tě potěší možnost nastavení ONA OCD individuálně na každou porci. Díky kombinace všech jeho vlastností bude extrakce espressa konzistentnější a jeho výsledek ještě více chutnější!

Materiál: mosazhliník, plast
Průměr: 58,5 mm
Rozměry balení: 85 mm x 85 mm x 47 mm

Jeho autorem je Sasa Sestic. První ONE OCD byl  poprvé představen roku 2012 na World Barista Championship. Po několikalotém výzkumu, testování a navrhování byl první ONA OCD puštěn do prodeje roku 2016. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Baristické pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: