Oatly Barista 1l

89 Kč 77 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Legendární ovesný nápoj Oatly Barista. Již ho nemusíš usilovně hledat, nebo jezdit do Německa. Navrženo speciálně pro použití do kávových nápojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OATLY BARISTA EDITION

Legendární ovesný nápoj pro baristy pro všechny kavárny, restaurace a bistra. 

Takže ty jsi barista? Perfektní. Tato krabička ovesného nápoje Barista Edition je vyrobena z tekutého ovsa, což znamená, že není příliš sladký ani příliš těžký. Je plně pěnitelný, což dává úplnou kontrolu nad hustotou a texturou Tvé pěny, takže můžeš předvést své latte art skills.

Cože Ty nejste barista? Tak to vůbec nevadí. Prostě zahřej tento ovesný nápoj Barista Edition v nádobě a přitom jej viř, dokud pěkně nezpění a potom s ním vytvoř latte bez mléka. A pokud miluješ svou kávu černou, tak ho můžeš pít rovnou z krabice, přidat ho do müsli nebo ho použít v kuchyni při vaření. 

Složení:

Ovesná báze (voda, oves 10%), řepkový olej, regulátor kyselosti (fosforečnan draselný), uhličitan vápenatý, fosforečnany vápenatý, jodizovaná sůl, vitamíny (D2, riboflavin, B12)

Minimální trvanlivost do: viz vrchní strana obalu (12 měsíců trvanlivost od data výroby). Skladujte na suchém místě. Po otevření uchovejte v ledničce a spotřebujte do 7 dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: