Espazzola 2-58 přípravek na čištění hlavy kávovaru

Značka: Espazzola

Čistota kávovaru je důležitá. Espazzola 2-58 je profesionální nástroj pro čištění hlav espresso kávovarů. Vynikající řešení pro všechny baristy.

Varianta:
Dostupnost Výroba ukončena Výroba ukončena Zvolte variantu
990 Kč / ks
Espazzola 2-58 přípravek na čištění hlavy kávovaru
Značka: Espazzola

Espazzola Ti přináší revoluční řešení čištění hlav kávovaru. Hravě překoná všechny druhy kartáčů. Funguje velmi jednoduše - stačí ji vložit do hlavy kávovaru namísto portafilteru, spustit teplou vodu a zahýbat 5-10 krát vlevo i vpravo.

Flexibilní membrána se přizpůsobí hlavě kávovaru. Všechny plochy v této úzké a horké části se utřou současně, včetně těsnění. Hravě to zvládneš za 20 sekund a nyní již bez spálených prstů.

Přemýšlíš, jestli Espazzola bude fungovat na Tvém stroji? Ujisti se, že portafilter použitý ve Tvém stroji má dvě vačky a že průměr sprchy je mezi 56 mm a 58 mm.

Espazzolu po použití opláchni čistou vodou. Pokud je to nutné, snadno ji umyješ i v myčce.

Náhradní membrána je v nabídce jako samostatný náhradní díl.

Kategorie: BARISTICKÉ POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Espazzola / představení produktu

Espazzola návod k použití (anglicky)

Nevyplňujte toto pole:
To asi nemyslíte vážně 20.5.2019 22:33
Chápu, že nápad má svou cenu, ale za tento výrobek chtít téměř 1000 Kč mi připadá naprosto šílené...
Odpovědět
To asi nemyslíte vážně 20.5.2019 22:40
Vzhledem k účelu použití a životnosti tohoto produktu vyjde každé jednotlivé použití v běžné kavárně na 0,04 Kč. To není nijak závratná suma. A schopný majitel kavrány, který si umí spočítat, že při každém takovém použití šetří minimálně 3 Kč na mzdových nákladech baristů, si umí spočítat i celkový finanční přínos investice do tohoto produktu.