365 Gastromapa Lukáše Hejlíka

Značka: Došel karamel

365 – Gastromapa Lukáše Hejlíka je kniha, kterou nutně potřebuješ pokud rád cestuješ.

Dostupnost Vyprodáno
365 Kč –18 % 299 Kč / ks
365 Gastromapa Lukáše Hejlíka
Značka: Došel karamel
365 Gastromapa Lukáše Hejlíka
Akce
365 Kč –18 %

365 – Gastromapa Lukáše Hejlíka je kniha, kterou nutně potřebuješ pokud rád cestuješ po Čechách, Moravě a Slezsku a chceš vědět, kde si můžeš dát něco dobrého, co Ti bude chutnat. Lukáš Hejlík už šest let pracuje na blogu Gastromapy. Každý den tam můžeš najít tip na místo, kde se můžeš dobře najíst, napít, kde vaří úplně skvělou kávu, kde Ti dají něco sladkého, co se Ti jen rozplyne v puse.

Lukáš Hejlík vyzkoušel půl druhého tisíce podniků a projedl v nich víc než milion a půl korun. Proto byl čas, posunout se od blogu ještě dál. Nejdřív vznikla appka, kterou můžeš používat kdykoliv a kdekoliv a teď si můžeš koupit i knihu. Jestli Tě napadá otázka, proč se jmenuje 365 – Gastromapa Lukáše Hejlíka, tak je to hned z několika důvodů. Kniha má 365 stran a pracoval na ní 365 dní. A kdyby Ti to nestačilo, pak je tu ještě jeden důvod: jeho kniha přináší 365 tipů.

Všechny podniky, které navštívil, jsou rozděleny do 31 kapitol. Jedna Tě vezme s sebou na výlet po Česku, další Tě zavede na přísnou snídani, na rychlý oběd, na jídlo z foodtrucku nebo za tím největším zážitkem! Tuhle knížku potřebuješ na cesty. Nebo spíš – tahle knížka Ti ty cesty naplánuje!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: