Baratza Sette 270Wi

Akce
Značka: Baratza
ZDARMAZDARMA 16 999 Kč –6 %
270wi1
16 999 Kč –6 % 15 999 Kč 13 222 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Nový mlýnek společnosti Baratza s revoluční technologií mletí. Sette 270Wi navíc disponuje integrovanou digitální váhou Acaia s přesností 0,1 g. Jednoduchost, efektivnost, odolnost. Mlýnek vhodný na všechny metody přípravy včetně espressa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční technologie mletí mezi domácími mlýnky. Vnitřní kónický kámen je pevně usazen v plastovém úchytu umožňujícím měnit hrubost mletí, zatímco venkovní mlecí kámen rotuje. Nulová retence namleté kávy v mlecím mechanismu. Extrémně jednoduchá konstrukce přenosu energie z motoru na mlecí kameny. Sette má dvojí možnost nastavení hrubosti (makro, mikro), tři programovatelné časy pro různá množství kávy, nastavitelný držák portafilteru a nádoby na namletou kávu.Jednoduchý digitální displej funguje jako časovač pro 3 různá nastavení váhy nebo času. Váhu lze nastavit s přesností 0,1 g, čas pak s přesností 0,1 vteřiny.

Hlavní předností Sette 270Wi, která tento mlýnek odlišuje od verze Sette 270, je integrovaná digitální váha od společnosti Acaia. Díky této vymoženosti můžeš mlít přímo do portafilteru nebo nádoby s přesností 0,1 g. V budoucnu si mlýnek propojíš pomocí bluetooth s chytrým telefonem a můžeš si logovat všechna nastavení (hrubost mletí, váha kávy, atd.).

Sette 270Wi je nejlepší elektrický mlýnek pro domácí pijáky espressa a filtrované kávy.

Nerezové kónické mlecí kameny o rozměru 40 mm melou rychlostí 3,5 - 5,5 g / s. Sette 270Wi mele velmi jemně na espresso, ale zároveň i velmi hrubě, pokud dáváš přednost alternativním přípravám. Pokud potřebuješ jemně doladit rozsah mletí, jsou k mlýnku dodávány nerezové podložky. Pokud je umístíš pod statický kámen, zjemníš tím hrubost mletí. Pro nastavení hrubosti je k dispozici 30 makro kroků a následné bezkrokové mikro nastavení s 9 indikátory při přípravě espressa. Jelikož má mlýnek skoro nulovou retenci namleté kávy, projeví se změna hrubosti ihned a není třeba plýtvat kávou na promletí. Mlýnek Sette 270Wi má nastavitelný a konvertibilní držák portafilteru (jakékoliv značky) a plastové antistatické nádoby.

Baratza Sette 270Wi má dvouletou záruku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kávomlýnky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: