Pákový kávovar Lelit Bianca PL162T

Novinka
Značka: Lelit
64 990 Kč 53 711 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Představuji Ti pákový kávovar od společnosti Lelit! Bude to Tvůj nový parťák?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lelit Bianca je espresso kávovar se dvěma bojlery, hlavou E61 a manuální regulací průtoku vody (flow control). Espresso kávovar pro baristy experty, kteří chtějí experimentovat s každým šálkem espressa.

Lelit Bianca je vlajková loď italského výrobce espresso kávovarů Lelit. Tento kávovar dává baristům plnou kontrolu během extrakce espressa. Manuální regulace průtoku vody pomocí dřevěného pádla a ovládání parametrů přes řídící jednotku zajistí baristům dokonalou kontrolu nad celým procesem extrakce espressa.

Dlouhá a konstantní preinfuze.

Lelit Bianca nemá standardní mechanickou preinfuzi, která je u tradiční hlavy E61. Preinfuze je zajištěna pomocí řídící jednotky a pádla. Je možné nastavit zapnutí a vypnutí čerpadla a získat tak mnohem delší konstantní preinfuzi.

Nastavení maximálního tlaku.

Pro získání toho nejlepšího z každé kávy a stupně pražení může barista nastavit tlak čerpadla až do 12 barů pomocí regulačního šroubu. Nastavená hodnota ovlivňuje preinfuzi i chování pádla.

Páka (portafilter) má komerční rozměr 58 mm, dřevěnou rukojeť a výpust, která zajistí perfektní distribuci kávy přímo do šálku.

Lelit Bianca je osazena dřevěnými doplňky - madla ventilů, pádlo a rukojeť páky, stejně jako nohy kávovaru jsou vyrobeny z ořechu (walnut).

Zásobník na vodu je uložen v nerezovém nosiči a může být zavěšen na obou bočních stěnách nebo na zadní stěně, podle toho, jaký máte prostor a dispozice vašeho interiéru.

Díky tlakoměru instalovanému přímo do hlavy E61 máte k dispozici přesnou informaci o tlaku během extrakce a můžete tak přesně kontrolovat celý proces extrakce.

Tělo kávovaru je vyrobeno z leštěné nerezi AISI 304, trysky jsou samozřejmě "cool touch", tedy velmi jednoduché na čištění a také nejsou na dotyk horké.

Nohy jsou vyrobeny ze dřeva stejně jako pádlo a madla, jsou výškově nastavitelné a přizpůsobí se každému povrchu.

Lelit Bianca je vybavena chytrým řízením spotřeby el. energie, který umožňuje nastavení režimu spánku, ve kterém je deaktivováno nahřívání pracovního (parního) bojleru. Espresso bojler v režimu spánku drží teplotu 70 °C a tím zajišťuje ohřev šálků asi na 80 %. Po zapnutí je kávovar opět nahřátý během 10 minut.

V balení naleznete toto příslušenství

 • páka s jednovýpustí
 • páka s dvouvýpustí
 • bezedná páka s filtrem 18/20 g
 • slepý filtr
 • změkčovač vody
 • Lelit tamper nerezový s hliníkovou rukojetí
 • kartáček na čištění hlavy
 • utěrka mikrovlákno
 • volitelná tryska na páru
 • vybavení pro připojení na vodu
 • mřížka na espresso hrníček
 • odměrka na kávu

Technické parametry:

Značka Lelit
Čerpadlo rotační
Bojler 2 bojlery
Objem bojleru 2,3 (0,8 + 1,5) l
Šířka 290 mm
Výška 400 mm
Hloubka 485 mm
Hmotnost 26,50 kg
Zdroj vody zásobník
Zdroj vody připojení na vodu
Regulace teploty PID
Typ hlavy kávovaru E61
Připojení na odpad ano
Napětí 230 V
Příkon čerpadla 150 W
Topné těleso (espresso bojler) 1 400 W
Topné těleso (pracovní bojler) 1 400 W
Objem zásobníku na vodu 2,50 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: