KeepCup Brew Cork Nitro

Akce VÝPRODEJ
Značka: KeepCup
589 Kč 619 Kč 649 Kč 669 Kč od 589 Kč –50 %
KeepCup Brew Cork Nitro
589 Kč 619 Kč 649 Kč 669 Kč od 589 Kč –50 % 294 Kč 309 Kč 324 Kč 334 Kč od 294 Kč 243 Kč bez DPH 255 Kč bez DPH 268 Kč bez DPH 276 Kč bez DPH od 243 Kč bez DPH
Výroba ukončena Výroba ukončena Výroba ukončena Výroba ukončena Zvolte variantu
Varianta

Konec jednorázovým kelímkům! Začni ještě dnes a pořiď si oblíbený skleněný KeepCup s korkovým páskem v nových barevných kombinacích!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Design, kvalita, udržitelnost.Toto vše v Austrálii spojili a tak vznikl skleněný KeepCup Brew Cork
Skleněný kelímek drží tvůj nápoj teplý. Korkový proužek usnadňující držení doplněn barevně ladícím plastovým víčkem. Kvalitní materiál a precizní provedení pro náročného zákazníka.

Dostupný ve čtyřech velikostech:
XS - obejm 177 ml, průměr dna 55 mm, výška 94 mm
S - objem 227 ml, průměr dna 56 mm, výška 100 mm
M - objem 340 ml, průměr dna 63 mm, výška 120 mm
L - objem 454 ml průměr dna 63 mm, výška 165 mm 

Nezapomeň mít svůj KeepCup vždy u sebe! Nikdy nevíš, kdy to na Tebe přijde. 

Jak správně používat a pečovat o Tvůj KeepCup:

  • Dbej, aby KeepCup nebyl naplněn až po okraj a káva mohla uvnitř dýchat. 
  • Po naplnění KeepCupu kávou vyčkej alespoň 30 sekund a poté pevně uzavři! Umožníš tím únik počáteční páry a tím zamezíš změně povahy materiálu! 
  • Při používání mysli na to, že jako č. 1 na trhu KeepCup nebyl navržen tak, aby plnil funkci dokonale těsnící termosky, ale aby nahradil jednorázové kelímky, a to v rámci celosvětové revoluce směrem k udržitelnosti. 
  • KeepCup Brew Cork není vhodný k mytí v myčce na nádobí, jelikož přírodní materiál pásku se opakovaným mytím může roztáhnout a posléze prasknout, zároveň se může změnit jeho barva. Obecně se tedy doporučuje KeepCup mýt v ruce, aby se prodloužila jeho životnost, a to hlavně životnost korkového pásku. 
  • Před samotným mytím KeepCupu vždy sejmi víčko a myj v rozloženém stavu. Korkový pásek, ani zavírátko víčka není nutné sundávat. Vyhni se agresivním chemikáliím a drsným mycím prostředkům.  K odstranění případných skvrn použij výlučně jemnou jedlou sodu, a to v pastovitém skupenství. 
  • KeepCup Brew Cork nevkládej do mikrovlnné trouby ani do mrazáku, jelikož by došlo k poškození korkového pásku. Zároveň by mohlo dojít k prasknutí skla, pokud bude teplota extrémní, a tedy ke zničení KeepCupu. 
  • Pozor na extrémní změny teplot, které mohou způsobit změnu povahy materiálu. Nevkládej ledový KeepCup do vroucí vody a naopak. 
  • KeepCup Brew Cork neudržuje teplotu horkého ani ledového nápoje. 
  • Při pití nezakláněj příliš hlavu, aby zavírátkem KeepCupu káva neprotekla. 

Doplňkové parametry

Kategorie: KeepCup
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: