KeepCup Brew Cork Almond

Akce VÝPRODEJ
Značka: KeepCup
619 Kč 649 Kč 669 Kč od 619 Kč –50 %
KeepCup Brew Cork Almond S
619 Kč 649 Kč 669 Kč od 619 Kč –50 % 309 Kč 324 Kč 334 Kč od 309 Kč 255 Kč bez DPH 268 Kč bez DPH 276 Kč bez DPH od 255 Kč bez DPH
Výroba ukončena Výroba ukončena Výroba ukončena Zvolte variantu
Varianta

Kávu s sebou už jedině do KeepCupu
Elegantní kombinace skla a korku Tě nadchne, vyber si už dnes!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komu by se ráno nechtělo z postele, když na něj bude čekat tento atraktivní KeepCup v elegantním provedení, kde se snoubí hladké sklo s přírodním korkem. Stačí  jedna káva s sebou a tento kelímek původem z Austrálie už nedáš z ruky.

Dostupný ve třech vleikostech:
S - objem 227 ml, průměr dna 56 mm, výška 100 mm
M - objem 340 ml, průměr dna 63 mm, výška 120 mm
L - objem 454 ml průměr dna 63 mm, výška 165 mm 

Buď stylový a zachraňuj planetu při každém doušku.

Jak správně používat a pečovat o Tvůj KeepCup:

  • Dbej, aby KeepCup nebyl naplněn až po okraj a káva mohla uvnitř dýchat. 
  • Po naplnění KeepCupu kávou vyčkej alespoň 30 sekund a poté pevně uzavři! Umožníš tím únik počáteční páry a tím zamezíš změně povahy materiálu! 
  • Při používání mysli na to, že jako č. 1 na trhu KeepCup nebyl navržen tak, aby plnil funkci dokonale těsnící termosky, ale aby nahradil jednorázové kelímky, a to v rámci celosvětové revoluce směrem k udržitelnosti. 
  • KeepCup Brew Cork není vhodný k mytí v myčce na nádobí, jelikož přírodní materiál pásku se opakovaným mytím může roztáhnout a posléze prasknout, zároveň se může změnit jeho barva. Obecně se tedy doporučuje KeepCup mýt v ruce, aby se prodloužila jeho životnost, a to hlavně životnost korkového pásku. 
  • Před samotným mytím KeepCupu vždy sejmi víčko a myj v rozloženém stavu. Korkový pásek, ani zavírátko víčka není nutné sundávat. Vyhni se agresivním chemikáliím a drsným mycím prostředkům.  K odstranění případných skvrn použij výlučně jemnou jedlou sodu, a to v pastovitém skupenství. 
  • KeepCup Brew Cork nevkládej do mikrovlnné trouby ani do mrazáku, jelikož by došlo k poškození korkového pásku. Zároveň by mohlo dojít k prasknutí skla, pokud bude teplota extrémní, a tedy ke zničení KeepCupu. 
  • Pozor na extrémní změny teplot, které mohou způsobit změnu povahy materiálu. Nevkládej ledový KeepCup do vroucí vody a naopak. 
  • KeepCup Brew Cork neudržuje teplotu horkého ani ledového nápoje. 
  • Při pití nezakláněj příliš hlavu, aby zavírátkem KeepCupu káva neprotekla. 

Doplňkové parametry

Kategorie: KeepCup
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: