Doubleshot

Webová stránka značky: Doubleshot

Kdo by u nás neznal Doubleshot. Nadšence, jejichž cesta začala v roce 2009. V době, kdy výběrová káva byla něčím exotickým, a ne příliš dostupným. Po roce cestování, sbírání zkušeností, informací a získávání nových kontaktů vznikla sympatická společnost, která se dnes pyšní pražírnou kávy, třemi kavárnami, tréninkovým centrem a cukrárnou. 

Doubleshot tvoří tým lidí, který se nechal světem výběrové kávy zcela pohltit. Každá káva, která se zde upraží, je osobně, a především pečlivě vybírána u farmářů z celého světa. Právě díky nadšení a píli je jejich nabídka velmi pestrá, srozumitelná a dostupná. 

V Doubleshot se říká: „Káva má především chutnat a když chutná, přijde na řadu i její příběh.“ Skrze každý balíček upražených kávových zrn je vyprávěn příběh o farmářích, půdě i počasí, které výslednou chuť ovlivňují. Díky každému šálku můžeš znovu a znovu poznávat různé kouty našeho světa.

Nedaleko od Prahy se nachází pražírna. V samotném hlavním městě pak najdeme kavárny Můj šálek Kávy, Místo, espresso bar v Alza.cz a cukrárnu Cup of Cake. Nechceš-li být jen kávovým konzumentem, Doubleshot nabízí nejrůznější kurzy ve svém školícím centru.

Žádné produkty značky Doubleshot nebyly nalezeny...