Při objednávce nad 1300 Kč DOPRAVA ZDARMA. Zboží zasílám také na SLOVENSKO. Pro velkoobchodní spolupráci mne kontaktujte e-mailem. Přeji pěkný den provoněný kávou!

Coffee Culture

Webová stránka značky: Coffee Culture
 

Coffe Culture je poměrně mladou pražírnou na České scéně. I přes to si dokázala najít své fanoušky. Jejich prioritou je rozšíření výběrové kávy mezi běžnou veřejnost. Lidé, kteří stojí za tímto projektem, neberou kávu pouze jako trend, je pro ně celoživotním tématem a proto se snaží nastolit vyšší standarty mezi běžnými pijáky kávy. Přejí si, aby se výběrová káva stala především srozumitelnou a dostupnou.

Pražici zde usilovně pracují na tom, aby u každé kávy rozpoznali potencionál tak, aby při jejím pražení naplno vynikl. Výstupem jejich práce je samozřejmě šálek výborné kávy, nicméně je zde kladen důraz i na poznání celé její cesty , tzn. od země původu, odrůdy, přes dobu sběru a nadmořskou výšku až po zpracování kávových zrn. Díky tomuto jsou v Coffee Culture schopni doporučit každému zákazníkovi tu nejlepší kávu pro něj podle jeho individuálních přání a chutí.

Od roku 2016 spolupracuje Coffee Culture s barcelonskou firmou Ascaso, která se zabývá výrobou kávovarů a kávových mlýnků.

259
2991259299

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Vyprodáno

  Káva z ostravské pražírny Coffee Culture. Charakteristika:pomeranč, zelené jablko, jasmín

  Balení: 226 gramů. Můžeš si zvolit pražení na filtr či na espresso.


  299 Kč
 • Vyprodáno

  Káva z ostravské pražírny Coffee Culture. Charakteristika: čokoláda, višně, plné tělo

  Balení: 226 gramů. Můžeš si zvolit pražení na filtr či na espresso.


  259 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.