Candycane coffee

Webová stránka značky: Candycane coffee

Kafe jako cukrátko!

Candycane je na české scéně poměrně mladou, ale sympatickou pražírnou. Pod vedením Ondřeje Štoksy vznikají v Candycane balíčky skvělé výběrové kávy, ale i kávy pro větší restaurační provozy. Krom pražení se kluci věnují cuppingům, přednáškám, kávovým konzultacím a a školením. Prostřednictvím všech těchto akcí předávají své vědomosti začínajícím i pokročilým kávovým nadšencům. Svou práci dělají s láskou a jsou kdykoliv připraveni zodpovědět každou Tvou otázku.

Ondřej se na baristické scéně pohybuje přibližně 10 let. Za tu dobu nasbíral spoustu cenných zkušeností v kavárnách Café Lounge a EMA espresso bar. Účastnil se i několika baristických soutěží. V roce 2016 se stal druhým vicemistrem v soutěži Barista roku a v roce  2013 byl třetím nejlepším na mistrovství ČR v latté art. Pražení se věnuje přes dva roky.

Jarda Slámečka. Důležitá polovina týmu Candycane. Přes 5 let putuje světem kávy, pracoval např. v Kafe Karlin, Kavárna Pražírna Mezi Zrny a nyní se s ním můžeš potkat v Onesipp Coffee. Nejenom zkušenosti z provozů, ale i profesionální školení u Gwiliama Davise či Scotta Rao ho posunuly až na pozici technického porotce na Baristovi roku v roce 2017. Krom své práce v kavárně a pražírně informuje širokou veřejnost o světě kávy prostřednictvím blogu 365 cups of coffee. 

Žádné produkty značky Candycane coffee nebyly nalezeny...