Při objednávce nad 1300 Kč DOPRAVA ZDARMA. Zboží zasílám také na SLOVENSKO. Pro velkoobchodní spolupráci mne kontaktujte e-mailem. Přeji pěkný den provoněný kávou!

Bonavita

Webová stránka značky: Bonavita

Vítej ve světě Bonavita!

Základem dobrého jídla či nápoje nejsou jen kvalitní suroviny, ale také ty správné přístroje a pomůcky pro jejich přípravu a servírování. Přesně na tomto základu staví americká společnosti Bonavita, která se zaměřuje na výrobu všeho potřebného k přípravě kávy a čajů.

Cílem společnosti je vytvářet zařízení, které běžnému i profesionálnímu uživateli usnadní přípravu jeho oblíbeného nápoje. V sortimentu výrobků tak můžeš najít nejrůznější kávovary, rychlovarné konvice, drippery, digitální váhy ale také stylové servírovací konvičky. Díky dokonalým systémům udržují konvice tu správnou teplotu vody pro přípravu kávy i čaje. 

Kávovary Bonavita jsou pečlivě testovány a schvalovány společností Specialty Coffee Association. Program Certified Home Brewer udělil již několika kávovarům certifikát splnění přísných technických norem SCA. Díky tomuto může Bonavita poskytnou všem svým zákazníkům špičkovou zkušenost s kávou doma i v kavárně.

1 položek celkem
7bde2e5d421473fae63eeaec8c4538f6
ZdarmaZdarma
2 790 Kč

Nerezová elektrická rychlovarná konvice o objemu 1 l s  teplotou  nastavitelnou s přesností na 1°C a úzkou hubicí pro precizní zalévání filtrované kávy.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem