Při objednávce nad 2000 Kč DOPRAVA ZDARMA. Zboží zasílám také na SLOVENSKO. Pro velkoobchodní spolupráci mne kontaktujte e-mailem. Přeji pěkný den provoněný kávou!

Aktuality

Kelímky rCUP skladem!

Vážený kávomilče,
potěš své oko novými kelímky značky rCUP, které jsem právě naskladnil. Jedná se o první opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Snadno jej otevřeš i zavřeš jednou rukou a při pití z něj nemusíš srkat jednou malou dírkou. Můžeš z něj totiž pít po celém jeho obvodu.

Barista roku 2019 & Brewers Cup 2019 / Pragovka 16.-17.2.2019

V půlce února proběhly v areálu Pragovka během jednoho víkendu finálová kola mistrovství České republiky v přípravě kávy - konkrétně soutěže Barista roku 2019 a Brewers Cup 2019.
Kafekrámek Čerstvý Boby byl partnerem obou soutěží. Vyzbrojili jsme návštěvníky šálky Acme & Co, aby nemuseli pít z jednorázových kelímků, a soutěžní stage Brewers Cup jsme vybavili mlýnky Mahlkönig a konvicemi Brewista.
Toto video je takovou krátkou připomínkou skvěle stráveného víkendu. Já, Bobina i naši kolegové děkujeme organizátorům ze Spolku výběrové kávy za možnost se těchto akcí účastnit. Na viděnou příště!

Dny dopravy zdarma

Přidal jsem se k akci DNY DOPRAVY ZDARMA. Od 13. do 15. listopadu u mne získáš při nákupu nad 300 Kč dopravu pomocí DPD kurýra až k Tobě domů zcela zdarma. Užij si nákup!

Velká kniha o kávě

Knihu o kávě Petry Veselé má doma určitě každý, kdo se o kávu více zajímá. Petra Davies Veselá nyní vydává novou Velkou knihu o kávě. A tu by si neměli nechat ujít ani ti na začátku zmínění. Kniha bude také skvělým dárkem k blížícím se Vánocům. Knihu Ti dodám i s vlastnoručním podpisem Petry. Stačí si jen zvolit v objednávce.

Bambus a kafe

Ekologie je mi blízká, to už víte. Ekologické balení objednávek frčí už nějaký měsíc. A právě teď si můžete ekologicky zabalit i kávu. Teda mí baristi vám ji mohou naservírovat do krásných Bamboo Cupů. Všechny motivy si prohlédni tady.

Není páska jako PÁSKA!

Mám na mysli tu balící! Počínaje červnem všechny objednávky zasílám zabalené v kartonové krabici přelepené originální na míru vyrobenou páskou. Papírová lepicí páska, kterou nově používám je ekologická a celé balení je díky ní plně recyklovatelné. Třídění odpadu bude snazší a zbyde Ti víc času na šálek dobré kávy.

Nyní zasílám zboží i na Slovensko

Počínaje prvním májem nově zasílám zboží i na Slovensko. Partnerem a dopravcem je siť poboček Zásielkovňa SK, je tedy možné nechat si zboží doručit na kteroukoliv jejich provozovnu. Cena za doručení na Slovensko je 99 Kč včetně DPH.

Kafekrámek ČERSTVÝ BOBY voní v Ostravě už dva roky!

Je to tak. 2.2.2015 prošel dveřmi kafekrámku první zákazník. Dva roky prosvištěly jako pára z mocca konvičky. Naši baristé (celkem se jich dodnes v kafekrámku vystřídalo osm) připravili zákazníkům desítky tisíc káv dle jejich přání. Prodali jsme několik metráků zrnkové kávy z pražíren sedmi různých zemí. A to není málo...

Nyní zaplatíš i na dobírku

Vyslyšel jsem hlasy svých prvních zákazníků a rozhodl se zavést platbu na dobírku. Proč, když je to jedna z nejdražších možností, jak za objednávku zaplatit? Dobírka je totiž stále nejpoužívanějším způsobem platby v českých e-shopech. Preferuje ji až 35 procent zákazníků. Druhá v pořadí oblíbenosti je platba v hotovosti při převzetí zboží, kterou využívá 28 procent zákazníků. Jen tak pro zajímavost - kartou platí v e-shopech 17 procent nakupujících a bankovní převod využívá devět procent Čechů.

Oblíbenost dobírky je českou specialitou. A já jsem tady coby komixový superhrdina od toho, abych Ti nejednu specialitu dopřál. Takže od dnešního dne můžeš platit dobírkou i zde.

Stránka 1 z 2 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.