Aktuality

Kafekrámek ČERSTVÝ BOBY voní v Ostravě už dva roky!

Je to tak. 2.2.2015 prošel dveřmi kafekrámku první zákazník. Dva roky prosvištěly jako pára z mocca konvičky. Naši baristé (celkem se jich dodnes v kafekrámku vystřídalo osm) připravili zákazníkům desítky tisíc káv dle jejich přání. Prodali jsme několik metráků zrnkové kávy z pražíren sedmi různých zemí. A to není málo...

To všechno bylo možné i díky Tobě! Přijď s námi naše výročí oslavit!

Od čtvrtka 2.2. do soboty 4.2. bude v rámci oslav nabízena irská káva za pouhých 50 Kč.

Pozvání k oslavám přijal jedinečný host - Zoltán Kis, spolumajitel maďarské pražírny Casino Mocca.

self

Zoltán bude v pátek 3.2. v době od 16 do 17 hodin v kafekrámku k dispozici, pokud se budeš chtít zastavit jen tak na kafe a na kus řeči.

Od 17:00 a od 18:00 poté povede cupping (své místo si můžeš zakoupit zde) - kvůli omezené kapacitě jsou vypsány dva termíny.

V sobotu 4.2. potom bude osobně připravovat dripy a povídat si s kýmkoliv, kdo o to bude mít zájem, v době mezi 10 a 13 hodinou.

Těšíme se na Tebe!

Robert Fresh alias Čerstvý Boby

Nyní zaplatíš i na dobírku

Vyslyšel jsem hlasy svých prvních zákazníků a rozhodl se zavést platbu na dobírku. Proč, když je to jedna z nejdražších možností, jak za objednávku zaplatit? Dobírka je totiž stále nejpoužívanějším způsobem platby v českých e-shopech. Preferuje ji až 35 procent zákazníků. Druhá v pořadí oblíbenosti je platba v hotovosti při převzetí zboží, kterou využívá 28 procent zákazníků. Jen tak pro zajímavost - kartou platí v e-shopech 17 procent nakupujících a bankovní převod využívá devět procent Čechů.

Oblíbenost dobírky je českou specialitou. A já jsem tady coby komixový superhrdina od toho, abych Ti nejednu specialitu dopřál. Takže od dnešního dne můžeš platit dobírkou i zde.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.