Od 1.5.2017 zasílám zboží také na Slovensko!

Aktuality

Nyní zasílám zboží i na Slovensko

Počínaje prvním májem nově zasílám zboží i na Slovensko. Partnerem a dopravcem je siť poboček Zásielkovňa SK, je tedy možné nechat si zboží doručit na kteroukoliv jejich provozovnu. Cena za doručení na Slovensko je 99 Kč včetně DPH.

Těším se na Tvé objednávky!

Robert Fresh alias Čerstvý Boby

Kafekrámek ČERSTVÝ BOBY voní v Ostravě už dva roky!

Je to tak. 2.2.2015 prošel dveřmi kafekrámku první zákazník. Dva roky prosvištěly jako pára z mocca konvičky. Naši baristé (celkem se jich dodnes v kafekrámku vystřídalo osm) připravili zákazníkům desítky tisíc káv dle jejich přání. Prodali jsme několik metráků zrnkové kávy z pražíren sedmi různých zemí. A to není málo...

To všechno bylo možné i díky Tobě! Přijď s námi naše výročí oslavit!

Od čtvrtka 2.2. do soboty 4.2. bude v rámci oslav nabízena irská káva za pouhých 50 Kč.

Pozvání k oslavám přijal jedinečný host - Zoltán Kis, spolumajitel maďarské pražírny Casino Mocca.

self

Zoltán bude v pátek 3.2. v době od 16 do 17 hodin v kafekrámku k dispozici, pokud se budeš chtít zastavit jen tak na kafe a na kus řeči.

Od 17:00 a od 18:00 poté povede cupping (své místo si můžeš zakoupit zde) - kvůli omezené kapacitě jsou vypsány dva termíny.

V sobotu 4.2. potom bude osobně připravovat dripy a povídat si s kýmkoliv, kdo o to bude mít zájem, v době mezi 10 a 13 hodinou.

Těšíme se na Tebe!

Robert Fresh alias Čerstvý Boby

Nyní zaplatíš i na dobírku

Vyslyšel jsem hlasy svých prvních zákazníků a rozhodl se zavést platbu na dobírku. Proč, když je to jedna z nejdražších možností, jak za objednávku zaplatit? Dobírka je totiž stále nejpoužívanějším způsobem platby v českých e-shopech. Preferuje ji až 35 procent zákazníků. Druhá v pořadí oblíbenosti je platba v hotovosti při převzetí zboží, kterou využívá 28 procent zákazníků. Jen tak pro zajímavost - kartou platí v e-shopech 17 procent nakupujících a bankovní převod využívá devět procent Čechů.

Oblíbenost dobírky je českou specialitou. A já jsem tady coby komixový superhrdina od toho, abych Ti nejednu specialitu dopřál. Takže od dnešního dne můžeš platit dobírkou i zde.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.